dns24.eu

Długopisy reklamowe – w jaki sposób są zbudowane?

Długopisy reklamowe

Długopisy reklamowe

Długopis to popularny gadżet wykorzystywany zarówno w pracy, jak i w domu czy szkole. Doskonale sprawdza się on w roli nośnika reklamowego. Umieścić można na nim zarówno logo marki, jak i jej hasło reklamowe. Ciekawą propozycją są również długopisy w kolorach charakterystycznych dla danej marki, co w pozytywny sposób przekłada się na jej rozpoznawalność. Tego typu akcesoria wręczać możemy kontrahentom podczas różnego rodzaju wydarzeń branżowych – konferencji czy targów lub dodawać do zamówienia w charakterze bezpłatnego upominku. W jaki sposób zbudowane są długopisy?

Długopisy reklamowe składają się między innymi z korpusu. To właśnie na tym ich elemencie umieszczane są wspominane powyżej materiały promocyjne takie, jak logo marki, jej adres czy hasło reklamowe. Najczęściej spotkać można się z produktami wykonanymi z plastiku, które są niedrogie i bardzo praktyczne. Jeżeli dysponujemy nieco większym budżetem, zdecydować możemy się na zakup produktu metalowego. Ciekawą propozycją są również długopisy stworzone na bazie makulatury, które są przyjazne środowisku.

Długopisy reklamowe składają się również z wkładu, który ma postać wąskiej, plastikowej rurki wypełnionej tuszem w wybranym kolorze. Najczęściej spotkać można się z modelami niebieskimi oraz czarnymi. Zielony tusz służy przeważnie do zaznaczania wybranych partii tekstu, a czerwony – do nanoszenia poprawek. Na końcu wspomnianej rurki znajduje się obsadka, w której umieszczona jest mała plastikowa kulka. Ulokowana jest ona w gnieździe, co zapewnia w pełni precyzyjne rozprowadzanie tuszu po papierze, a co więcej – blokuje dostęp powietrza do wnętrza rurki. Niewielka szczelina pozwalająca na wypływanie tuszu powstaje wyłącznie w czasie pracy, kiedy kulka przylega do karki i jest w delikatny sposób wpychana do wnętrza.

długopisy reklamowe wyposażone są także w części, które skutecznie chronią tusz przed wypłynięciem. Najczęściej spotkać można się z mechanizmem zlokalizowanym na zewnętrznej części obudowy, który pozwala schowanie jego wkładu do środka. Jednocześnie posiadać musi on także sprężynę, dzięki której produkt jest w stanie działać w sposób prawidłowy.

Tagi: , ,

© 2016 - 2022 dns24.eu